این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد 
• ...
 برنامه همايش
لطفاً جهت دانلود برنامه همايش به ادامه مطلب مراجعه فرماييد.
1394/12/03 ادامه مطلب


 چكيده مقالات
با سلام و احترام/ نويسندگان محترم مي توانند با مراجعه به ادامه مطلب چكيده مقالات را مشاهده فرمايند.
1394/11/24 ادامه مطلب


 تمدید مهلت ارسال مقالات و ثبت نام در همایش
پیرو تماسهای متعدد نویسندگان محترم با دبیرخانه همایش در خصوص تمدید مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام در همایش، به استحضار می رساند که مهلت ارسال مقالات تا 4 بهمن و فرصت پرداخت هزینه ثبت نام تا 5 بهمن تمدید شد. با تشکر
1394/10/30 ادامه مطلب


 امكان اسكان شركت كنندگان همايش فراهم شد
با تلاش دست اندر كاران همايش، امكان اسكان شركت كنندگان همايش فراهم شد. جزئيات نحوه استفاده از امكانات اسكان به زودي از طريق سايت به شركت كنندگان همايش اطلاع رساني خواهد شد.
1394/10/30 ادامه مطلب


 تصاويري از زيبايي هاي دانشگاه تبريز
براي مشاهده تصاوير به ادامه مطلب مراجعه فرماييد.
1394/10/27 ادامه مطلب


 گواهي نامه پذيرش مقالات
به استحضار نويسندگان محترم مقالات پذیرفته شده می رساند در صورتی که امكان حضور در روز همايش براي شما مقدور نيست، می توانید با ارسال ايميل به دبیرخانه همایش و اعلام آدرس پستی، گواهی نامه و مجموعه مقالات همایش را به صورت پستی دریافت نمایید./ ایمیل همایش: iotabrizu@gmail.com
1394/10/21 ادامه مطلب


 امكان ارسال چكيده و اصل مقاله به صورت يكجا
با عنايت به استقبال گسترده پژوهشگران محترم، نويسندگاني كه تا 30 آذر موفق به ارسال چكيده مقالات خود نشده اند مي توانند تا 30 دي چكيده و فايل اصلي مقاله را به صورت يكجا براي همايش ارسال فرمايند.
1394/10/01 ادامه مطلب


 انعكاس گسترده خبر برگزاري همايش ملي اقتصاد صنعتي در خبرگزاري هاي مختلف
با توجه به اهميت مباحث مورد تاكيد در محورهاي اولين همايش ملي اقتصاد صنعتي، خبر برگزاري اين همايش در خبرگزاريهاي مختلف به طور گسترده اي منتشر شده كه براي مشاهده اين خبرگزاريها به ادامه مطلب مراجعه نموده و بر روي نام خبرگزاري كليك فرماييد.
1394/09/16 ادامه مطلب


حمايت ISC از همايش و نمايه سازي مقالات همايش در اين پايگاه
پايگاه استنادي علوم جهان اسلام (ISC) به جمع حاميان همايش ملي اقتصاد صنعتي ايران پيوست. وبسايت اختصاس همايش در اين پايگاه http://conf.isc.gov.ir/tabrizu است.
1394/08/26 ادامه مطلب


 فراخوان مقالات
استاد/ پژوهشگر گرامی، به استحضار عالی می رساند دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی دانشگاه تبریز با مشارکت دانشگاه ها و موسسات پژوهشی کشور اولین همایش اقتصاد صنعتی ایران را در روزهای 5 و 6 اسفند 1394 برگزار خواهد نمود. لذا از شما فرهیخته گرامی دعوت می گردد تا با ارسال مقالات ارزشمند خود با رویکرد علمی-پژوهشی ما را در اعتلای علمی هر چه بیشتر این همایش یاری رسانید. ضمناً از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه­ها دعوت می­شود تا با عضویت در کمیته داوران ما را در برگزاری این همایش یاری فرمایند. خاطرنشان می­شود که از داوران همایش همراه با ارائه گواهینامه داوری، تقدیر به عمل خواهد آمد.
1394/07/30 ادامه مطلب


چاپ مقالات برگزیده در فصلنامه نظریه های کاربردی اقتصاد
به اطلاع نویسندگان محترم مقالات می رساند که ضمن انتشار کلیه مقالات پذیرفته شده در مجموعه مقالات همایش با شماره ISSN، مقالات برگزیده در فصلنامه نظریه های کاربردی اقتصاد چاپ خواهد شد. شایان ذکر است به مقالات پذیرفته شده گواهینامه پذیرش معتبر ارائه خواهد شد.
1394/07/30 ادامه مطلب


اقتصاد صنعتی شاخه ای از علم اقتصاد است که بر پایه نظریه بنگاه بنا نهاده شده است. این علم به بررسی ساختار، رفتار و عملکرد بنگاه ها در بازارها با پیچیدگی های دنیای واقعی همچون وجود هزینه های مبادله، اطلاعات محدود و موانع ورود که منجر به پیدایش رقابت ناقص می شوند، می پردازد. از اقتصاد صنعتی با عناوین...ادامه مطلب
  محورهاي همايش
تاریخ های مهم

تاریخ برگزاری همایش :
5 و 6 اسفند 1394

آخرین مهلت ارسال اصل مقالات : 
30
دی 1394

آخرین مهلت ثبت نام در همایش:
10 بهمن 1394

دبیرخانه کنفرانس

 آدرس پستی: تبریز، بلوار 29 بهمن، دانشگاه تبریز، دانشکده اقتصاد، مدیریت و بازرگانی، دبیرخانه همايش اقتصاد صنعتی. 

تلفن: 33392360 (041)

نمابر: 33392352 (041)
ایمیل همایش: iotabrizu@gmail.com


سه شنبه 06 مهر ماه 1395

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
حامیان